Ми в соцмережах:
 
 
 
 
2-й Партизанський провулок, 31
Карта проїзду
(067) 000-30-27
(04563) 8-03-63
Написати нам
  • Записатися

Масажний кабінет

 

rМасаж зародився на ранніх етапах народної медицини. У давнину люди при різних недугах і болях застосовували розтирання, розминка, биття тіла. З давніх часів широко застосовувався масаж, як частина культу тіла. Масаж - це ефективний немедикаментозний методів профілактики і лікування травм і захворювань у людини. Масаж - це засіб впливу на шкіру, м'язи, суглоби, центральну нервову систему і все тіло без всяких ліків. Приємне тепло і відчуття поширюються на весь організм, стимулюючи або гальмуючи центральну нервову систему в залежності від застосовуваних прийомів, покращуючи обмін речовин і інші життєво важливі функції організму. Застосування масажу сприяє нормалізації сну, зменшення болю, набряків, розсмоктуванню спайок, нормалізації функції суглобів, прискоренню процесів репаративної регеніраціі травмованих тканин. Ефективність масажу зростає при поєднанні його застосування з фізіотерапією і гідротерапією, оксигенотерапией, різними мазями, тейп, ЛФК, лазнею, мануальною терапією.

Класичний масаж є не тільки методом лікування, але і профілактикою захворювань. Він сприяє ліквідації больового синдрому, спаєчних процесів і прискоренню процесів регенерації тканин. Відновлює працездатність м'язів, зміцнює зв'язки і суглоби. Актуальний при необхідності швидкої нормалізації функцій органів і систем.

Загально укріплюючий массаж є природним і найкращим засобом вирішення багатьох проблем, пов'язаних зі здоров'ям людини. Це найдавніша терапевтична методика, затребувана і на сьогоднішній день. Медичний масаж покращує стан м'язової тканини, шкіри людини, благотворно впливає на загальне самопочуття. Прийоми даної методики ефективно позбавляють від болю, знімають напругу, активізують імунітет. Медичний масаж благотворно впливає на функціонування серцево-судинної системи, нормалізує кровообіг, усуває застійні явища, покращує роботу серця. Масаж уздовж кровоносних судин нормалізує їх тонус, що сприяє зниженню судинного тиску. Крім цього, медичний масаж робить істотний вплив на центральну і периферичну нервову систему, обмінні процеси, а також відіграє важливу роль в терапії захворювань хребта, суглобів.

Точковий лікувальний масаж актуальний при патологічних станах, які характеризуються м'язово-тонічним синдромом: остеохондроз, радикуліт, міжхребцеві грижі, порушення постави, артрити, артрози. Цей вид масажу використовується як самостійно, так і в комплексі з іншими видами лікування: рефлексотерапією, мануальною терапією. Точковий масаж - це вид впливу на біологічно активні точки тіла руками або предметами (кулькою, спеціальною паличкою). Точковий масаж може надавати різноманітний вплив: місцеве - при виконанні масажних рухів на точці окремого м'яза; зональне - при впливі на певну зону; системне - при масажі з метою відновлення функції; сегментарно - вплив на певний сегмент хребетного стовпа. Основні методи впливу точкового масажу: гальмівний і збудливий. Гальмівний метод використовується для зняття напруги з м'язів, для усунення больового синдрому м'язів і суглобів. Збудливий метод використовується для стимуляції рухів, при зниженому м'язовому тонусі.
Багато жінок прекрасно знають, що при недотриманні правильного харчування і вживання в їжу багатьох нездорових продуктів призводить до виникнення целюліту - деградації жирової тканини. Тут саме час згадати про антицеллюлитном масажі.

Антицелюлітний масаж розслабляє м'які тканини, виводить з організму зайву рідину разом з токсинами пом'якшує рубці з'єднувальні і жирову тканину, а також нормалізує кровообіг в проблемних місцях, усуваючи целюліт. Усиліниє місцеве кровопостачання живить м'язи і шкіру, очищає їх від шлаків і токсинів. Про це свідчить прилив тепла під час сеансу і тривалий поколювання після його закінчення. Курс антицелюлітного масажу проводять після спеціальної підготовки - ліквідації застою лімфи, набряків і проведення декількох сеансів лімфодренажа. Антицелюлітний масаж стимулює появу і розвиток колагену і еластину. Цей масаж забезпечує лімфодренаж організму. В результаті зменшується число жирових клітин. Виконується масаж за допомогою професійних кремів і гелів, які активно впливають на підшкірно - жировий шар.

Спортивний масаж являє собою комплекс масажної дії, метою якого є відновлення організму спортсмена після підвищених фізичних навантажень, підвищення фізичної активності цієї категорії людей. Його особливістю є інтенсивний вплив на судини кровоснабжающие всі верстви м'язової тканини, наслідком чого є підвищення сили м'язів.

Запис до Масажиста 

Рябоконь Павло Анатолійович
097 977 11 80

 
 
 
Графік работи:
Понеділок з 8:00 до 22:00
Вівторок з 8:00 до 22:00
Середа з 8:00 до 22:00
Четвер з 8:00 до 22:00
П`ятниця з 8:00 до 22:00
Субота з 8:00 до 20:00
Неділя з 10:00 до 18:00
в графіку можливі зміни - слідкуйте за новинами
Зв'язатися з нами:
Зв'язатися
Контакти:
(067) 000-30-27
(04563) 8-03-63
м. Біла Церква, 2-й Партизанський провулок, 31
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: