Ми в соцмережах:
 
 
 
 
2-й Партизанський провулок, 31
Карта проїзду
(067) 000-30-27
(04563) 8-03-63
Написати нам
 • Записатися

Зал групових занять

 

Кожен погодиться, що займатися своїм тілом в поодинці менш цікаво, ніж з групою. Саме тому кожен бажаючий може займатися разом з групою. Групові заняття фітнесом доступні для всіх і бувають різних видів.

Якщо ви шукаєте хороший зал групових занять - Біла Церква місто невелике, але надає майстрів, які проводять різні види групових тренувань: від силового або функціонального тренінгу до тренувань на розвиток гнучкості - вибір групових програм досить широкий. Поспішайте ознайомитися з переліком!

Щоб переглянути розклад групових тренувань перейдіть за посиланням нижче:

https://www.instagram.com/stimul.bc/

Upper Body – тренування розраховане на розробку м'язів верхної частини тіла. Всі вправи спрямовані на опрацювання рук, плечового пояса, спини і преса.

Fit mix — суміш різних видів фітнесу, кожне тренування включає в себе роботу над різними групами м'язів.

Body Sculpt — вид силового тренування, що проходить в аеробному режимі, метою якого є розвиток м'язової сили і створення м'язового рельєфу із застосуванням всього наявного обладнання.

Fit ball(великий м'яч) — вправи з фітболом дають навантаження на більшість груп м'зів, допомагають виправити поставу, поліпшити координацію і підвищити гнучкість.

Press Challеnge — це цілий комплекс вправ,спрямованих на тренування м'язів живота.Всі вправи для преса виконуються, як правило з великою к-тю повторень.

Cellulite Fast - це метаболічне тренування для схуднення або спалювання надлишків жиру, а також сприяє зменшенню целюліту.Прискорює метаболізм і тонізує м'язи.

Pilates — відома та популярна система вправ, регулярні заняття за цією системою сприяють: оздоровлення хребта, формування постави і м'язового корсету.

Stretching — це вид аеробіки, спрямований на розтяжку м'язів тіла, розвиток гнучкості і еластичності.

Super Sculpt - це силовий клас аеробіки високої інтесивності, що впливає на всі групи мязів. Основна частина заняття спрямована на спалювання жиру за допомого комплексу вправ, опрацвання основних груп мязів, і створення ідеальних контурів тіла.

Фунціальне тренування - синтез різних видів фітнесу, кожне тренування включає в себе роботу над різними групами мязів. 

BUMS + TABS - це тренування сідниць і мязів преса, комплекс силових вправ, розроблений для людей рівня фізичної підготовки. За час тренування опрацьовуються і зміцнюються практично всі мязи тіла, але основне навантаження спраямоване на опрацювання жіночих проблемних зон - живота і сідниць.

ABL - це силовий урок для тренування мязів ніг і черевного преса. Тренування ABL допомагає розвитку витривалості, дає корекцію мязів нижньої частини тіла, є хорошим засобом для позбавлення від целюліту. 

Zumba кардіо-тренування, яке допомагає схуднути, моделювати своє тіло. Регулярне повторення рухів під різні ритми музики в різних стилях дає якісне навантаження на весь організм в цілому, а також вчить рухатися під музику і розвиває пластику.

Тай-Бо -це бойовий фітнес, високоінтенсивних програма тренувань, в основі якої лежать різні бойові мистецтва, силові вправи, розтяжка і кроки аеробіки. Заняття Тай-Бо допомагають скинути вагу, розвивають гнучкість тіла, підвищують витривалість і силу, покращує координацію.

 

Прайс Групові заняття 

Вид абонементу

Кіл-ть занять Час відвідування  Групові заняття

РАЗОВИЙ

1 8:00 - 21:00 70
МІСЯЧНИЙ

    8         

8:00 - 21:00 380

12    

8:00 - 21:00 500
 • Групові заняття проводяться при попередньому запису на рецепції !!!

 • Знижки не сумуються та не надаються до акційних абонементів;

 • Для школярів, студентів (денної форми навчання), пенсіонерів та сімейним парам діє знижка 10 % на місячні абонементи (при пред'явленні підтверджуючих документів);

 • Попереджати про неявку на групове тренування за 2 години до початку тренування;

 • За неявку на тренування, списуетьтся одне заняття;

 • Термін дії місячного абонемента 30 календарних днів...

  Залишок занять списується по закінченню терміну дії абонемента.!!!

 • *ЗАМОРОЗКИ НА АБОНЕМЕНТИ НЕ МАЄ
  !

 
Бажаєте замовити послугу чи отримати консультацію?
(067) 000-30-27
(04563) 8-03-63
НАПИСАТИ ЛИСТА
 
 
Графік работи:
Понеділок з 8:00 до 22:00
Вівторок з 8:00 до 22:00
Середа з 8:00 до 22:00
Четвер з 8:00 до 22:00
П`ятниця з 8:00 до 22:00
Субота з 8:00 до 22:00
Неділя з 10:00 до 18:00
Зв'язатися з нами:
Зв'язатися
Контакти:
(067) 000-30-27
(04563) 8-03-63
м. Біла Церква, 2-й Партизанський провулок, 31
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: